Departamentos

Fernando Fraga   

Xefe de Departamento

LE FRIEC, BLEUENN

Xefe de Departamento

Mª TERESA BÁRBARA CRIADO 

Xefe de Departamento

FACULTADE:

Mª TERESA BÁRBARA, AIDA CRUZ, LORENZO DE LOS SANTOS (Pianista acompañante), PABLO FERREÑO (Pianista acompañante)

Mª PAZ PITA

Xefe de Departamento

FACULTADE:

JOSÉ BALDOMIR FERNÁNDEZ, ANTONIO PEÑA    

Mª PAZ PITA    

JULIÁN RODRÍGUEZ, PATRICIA SÁNCHEZ,

MARIO SEOANE   

MANUEL VARELA

ESPAZO DO DEPARTAMENTO

DIEGO SEGADE

Xefe de Departamento

FIDDLE ANA ÁVALOSBEATRIZ RODRÍGUEZ, ÁNGEL R. LOZANO

VIOLADIEGO SEGADE

CELLOCAROLINA LANDRISCINI   HECTOR E. SANTOS 

CONTRABAIXONEREA CASANOVA   

ESPAZO DO DEPARTAMENTO

FERNANDO LÓPEZ BRIONES

Xefe de Departamento

FACULTADE:

FERNANDO LÓPEZ BRIONES, FERNANDO VÁZQUEZ ARIAS

EULOGIO GARCÍA

Xefe de Departamento

FACULTADE:

FRANCISCO J. EIRAS TOJO

RODOLFO GARCÍA  

EULOGIO ALBALAT

MATILDE RUBIO

Xefe de Departamento

FACULTADE:

PILAR CANCIO, PABLO GALDO, RAFAEL GÁLVEZ, LETICIA PRESA, MATILDE RUBIO, PABLO SABIO

HANSEL LUIS

Xefe de Departamento

BATERÍAFERNANDO LLORCA, BAIXO ELÉCTRICOJOAQUÍN L. GARCÍA, 

CONTRABAIXO ÍÑIGO AZURMENDI, GUITARRAMARCELINO GALÁN   

PIANOALBERTO M. CONDE   

SAXOFÓNROBERTO SOMOZA   

TROMBÓNTRAUGOTT G. GRASER, TROMPETAHANSEL LUIS DÍEZ   

Acto conmemorativo da primeira promoción de titulados na especialidade JAZZ 

Declaración do Ministerio de Educación

SERGIO AÑÓN

Xefe de Departamento

FACULTADE:

SERGIO AÑÓN, JOSÉ CRISANTO GÁNDARA, PABLO RUIBAL

JESÚS COELLO

Xefe de Departamento

Xefe de Departamento: ADRIANA GARCÍA

 
FACULTADE:
 
ADRIANA GARCÍA, TOMÁS SÁNCHEZ
 

PILAR GARCÍA

Xefe de Departamento

FACULTADE:

PILAR GARCÍA   

CARLA FIGUEROA

JAVIER ARES

Xefe de Departamento

 

FACULTADE:

JAVIER ARES   

ROSA Mª GARCÍA

 JULIO MOURENZA   

ELISA TIMIRAOS

JOSÉ MANUEL YÁÑEZ

ACTIVIDADES DEPARTAMENTO PIANO

PROBA DE ACCESO A UN GRADO SUPERIOR (+ INFORMACIÓN)

JORGE BRIONES

Xefe de Departamento

 FACULTADE:

RICARDO BLANCO, JORGE BRIONES, TERESA BRETAL MARTÍNEZ, LAURA Mª DÍAZ, PEDRO FERNÁNDEZ,  ALICIA GONZÁLEZ, NELLY IGLESIAS, GABRIEL LÓPEZ

ISMAEL VAQUERO

Xefe de Departamento

CLARINETE: ANA HERRÁINZMARTA SANCHO

 

FAGOT: ALEJANDRA RIVERA

 

FRAUTAJULIO CABO, CÉSAR CONCHEIRO

 

OBOEISMAEL VAQUERO

 

SAXOFÓNPABLO COELLO, NARCISO PILLO

AÍDA LOZANO

Xefa de Departamento

 

TROMBÓNARTURO CENTELLES, IAGO RÍOS   

CORNO AÍDA LOZANO

TROMPETAGONZALO SÁNCHEZ ,  ANDRÉS VALES

 

TUBA JAVIER MONTEAGUDO

Mª PAZ PITA

Coordinador da Sección Bilingüe

PROFESORES DA SECCIÓN: JORGE BRIONESNEREA CASANOVA, LORENZO DE LOS SANTOS, LAURA Mª DÍAZ, PABLO GALDO, ROSA Mª GARCÍA, TRAUGOTT GRASER, NELLY IGLESIAS,  CAROLINA LANDRISCINI, ALICIA PERMUY, Mª PAZ PITA, BEATRIZ RODRÍGUEZ, PABLO SABIO, PATRICIA SÁNCHEZ  

LORENZO DE LOS SANTOS

Coordinador da Sección Bilingüe

PROFESORES DA SECCIÓN: TRAUGOTT GRASER, JULIO MOURENZA, LORENZO DE LOS SANTOS, ANDRÉS VALES

Diseño Web GVT GALLEGA S.L © 2021. All Rights Reserved