English (UK)
English (UK)
Español
Galego
ACCESO CODEX.
VIRTUAL CLASSROOM
ACCESO XADE
Our center
Organization chart
Management team
Secretary
School council
Coordination commission
Non-teaching staff
Library
Directorio de Enlaces
Quality
Groupings
Choir Jazz Gospel Pop
Orchestra
Band
Big Band
Chorus
Ensemble Ixor
Asociación de Estudiantes del Conservatorio Superior de Música de A Coruña
Sede
Plan dixital
Recurses
Academic information
Xornadas de portas abertas
Probas de acceso
Calendario académico
Calendario apertura fin de semana
Reserva de aula
Specialties
Profesorado
Schedules
TFE Catalog
Legislacion
Activities
Concerts
Courses
End of career concerts
Contests
Conferences
Revista digital
Premio mellor TFE en Lingua Galega
Eventos
Virtual secretary
Erasmus
Contact
VIRTUAL CLASSROOM
ACCESO CODEX
X
Our center
Organization chart
Management team
Secretary
School council
Coordination commission
Non-teaching staff
Library
Directorio de Enlaces
Quality
Groupings
Choir Jazz Gospel Pop
Orchestra
Band
Big Band
Chorus
Ensemble Ixor
Asociación de Estudiantes del Conservatorio Superior de Música de A Coruña
Sede
Plan dixital
Recurses
Academic information
Xornadas de portas abertas
Probas de acceso
Calendario académico
Calendario apertura fin de semana
Reserva de aula
Specialties
Profesorado
Schedules
TFE Catalog
Legislacion
Activities
Concerts
Courses
End of career concerts
Contests
Conferences
Revista digital
Premio mellor TFE en Lingua Galega
Eventos
Virtual secretary
Erasmus
Contact
VIRTUAL CLASSROOM
ACCESO CODEX
Agenda completa
Revisa nuestra agenda
CURSO INTRODUCCIÓN AO TAICHI E CHIKUNG
MASTERCLASS DE ACORDEÓN, NIKOLA TANASKOVIC
MASTERCLASS DE FRAUTA, ROBERT WINN
MASTERCLASS DE TROMPA, RODOLFO EPELDE
MASTERCLASS DE BOMBARDINO Y TUBA J. L. VÁZQUEZ VIDAL
TFE DARÍO ENJO PÉREZ, trompeta
TFE ISAURA VAZQUEZ LAMAS, Piano
TFE CARLA ALVARIÑO FERNÁNDEZ, Piano
TFE BRENDA MOLINERO VILAR, Piano
TFE JOSÉ ROMERO GALÁN, Clarinete
MASTERCLASS DE PIANO IVAN KLANSKY
MASTERCLASS DE FERNANDO SANTIAGO SOBRE O ESTILO BARROCO
MASTERCLASS DE LORENZO COPPOLA
MASTERCLASS DE TROMPETA ESTEBAN BATALLÁN
TFE NEREA SAN AGUSTÍN HERRERO, Oboe
MASTERCLASS DE CLARINETE DARÍO MARIÑO
MASTERCLASS DE VIOLONCHELO DE CECILIA DE MONTSERRAT
TFE ELENA FERNÁNDEZ ZAS, Piano
TFE IRENE MIGUEZ RUIBAL, Clarinete
TFE RAFAEL BLANCO PENA
MASTERCLASS DE TROMBÓN XIMO VICEDO
TFE MIGUEL PIÑEIRO PAZ
TFE DANIEL GUERRERO RAMOS
TFE CELIA RECÚPERO RODRÍGUEZ
MASTERCLASS DE CANTO JAVIER FRANCO
MASTERCLASS DE BOMBARDINO E TUBA JOSÉ MANUEL VÁZQUEZ CALATAYUD
MASTERCLASS DE CLARINETE E MÚSICA DE CÁMARA LORENZO COPPOLA
MASTERCLASS DE JAZZ JOHN STOWELL
TFE GUILLERMO ALONSO CONTRERAS
MASTERCLASS DE VIOLA ALISON DALGLISH
CONFERENCIAS ELLA BERNADETTE NAGY
MASTERCLASS FLAMINIA ZANELLI
MASTERCLASS GIULIO COSTANZO
MASTERCLASS JUAN PÉREZ FLORISTÁN
TFE TFE IVAN PARDO SILVA
TFE MIRIAM SANCHEZ RIVAS
TFE MARÍA MARTÍN SÁNCHEZ
TFE RUBÉN DíAZ DOMíNGUEZ
TFE PAULA DOMINGUEZ BESADA
TFE JOSE ANTONIO SILVA DOS SANTOS
TFE ERICA SANTIAGO NIEBLES
TFE CARLOS PEREIRA VERGARA
TFE LUIS CASTAÑÓN GARCÍA-BOENTE
TFE ALEJANDRO GARCIA PAIS
TFE LUCIA LOPEZ RODRIGUEZ
TFE DIEGO TORREIRO PAN
TFE DIEGO ALONSO ÁLVAREZ
TFE ALICIA GONZALEZ GRANDÍO
TFE PABLO NIEVES FUENTES
TFE DINA DURAN RODRIGUEZ
TFE EMILIO UBACH AIXA
TFE ANDRES RODRIGUEZ RODRIGUEZ
TFE ALBA RODRIGUEZ ARAGUNDE
TFE GEMMA ROMÁN GONZÁLEZ
TFE MARIA IGLESIAS LOPEZ
TFE JAVIER DOPICO VILLANUEVA
TFE ESTEBAN LAVIGNE HUETE
TFE SANTIAGO LIÉVANO VEGA
TFE SERGIO RODRIGUEZ PENA
TFE DIEGO BERMUDEZ GATO
TFE PAULO LAGO DE SALLES BRASIL
TFE ELISA CONCHEIRO VELEIRO
TFE MARÍA LOUREIRO HERNÁNDEZ
TFE SILVIA BALSEIRO GREGORIO
TFE JACOBO PEDRE OTERO
TFE IRIA FERNANDEZ SANCHEZ
TFE FELIX MACEDA LOBATO
TFE MARINA FERNÁNDEZ GONZÁLEZ
CONCERTO PABLO ROSSI
CONCERTO COSMAC HAMONIE
TFE Adrián Abella Pérez
TFE Amanda Pinos Fernández
TFE Cristina Freire Presedo
TFE Rebeca Roca Cruz
TFE Pablo Falagán Álvarez
MASTERCLASS GILENO SANTANA
TFE Alicia García Tojeiro
TFE Sandra Galera Martínez
TFE Miguel Guillermo Sáez Sotelo
TFE Tania Gómez Torres
TFE Alberto Aneiros Vilariño
MASTERCLASS MARIANO GARCÍA
MASTERCLASS RAQUEL CASTRO
CONFERENCIA JUAN LAGE
MASTERCLASS TELMO FERNÁNDEZ
CONFERENCIA BURKHARD MENZE
MASTERCLASS FABIO ROGOLI
CONFERENCIA XOSÉ CRISANTO GÁNDARA
MASTERCLASS ALFONSO ALDEANUEVA
MASTERCLASS PACO CHARLÍN
MASTERCLASS ALBERTO FRUGONI
PRESENTACIÓN INSTRUVENTS
MASTERCLASS DAVID CRUZ
CONFERENCIA A CARGO DE SAÜL GÓMEZ
MASTERCLASS DE TROMBÓN SYLVAIN ORSETTIG
MASTERCLASS DE TUBA DAVID MOEN
CURSO INTRODUCCIÓN Ó TAICHI E CHIKUNG CON CARLOS DOMÍNGUEZ
TFE Arsenio Keilin Keilin
MASTERCLASS DE CLARINETE
MASTERCLASS A CONXUNCIÓN NO DÚO DE GUITARRA E PIANO JAZZ
MASTERCLASS MANUEL DAVILA
CURSO DE VIOLA ISABEL VILLANUEVA
TFE PAULA DOMÍNGUEZ BESADA
CURSO DE VIOLA YUVAL GOTLIBOVICH
CURSO DE PEDAGOXÍA CON IRIS GIL
CURSO DE CANTO CON CARMEN SUBRIDO
MASTERCLASS E CONCERTO DIEGO RUBIO
CURSO DE CLARINETE CON CARLOS FERREIRA
TFE Rocío Uzal Varela
CURSO DE ANÁLISIS CON EMILIO LEDE
CONFERENCIA CARLOS PEREIRA MARTÍNEZ
MASTERCLASS JESPER BOILE NIELSEN
MOSTRA ARQUETERÍA BURKHARD MENZE
MASTERCLASS JACOBO DE MIGUEL
TFE Alejandro Carro Pazos
TFE Azazel Fernández Prado
TFE Mateo Bruquetas Fonticoba
CONFERENCIA Antonio Caroccia
TFE Manuel Abraldes Mougán
TFE José González Céspedes
TFE Sarai Álvarez Suárez
TFE Olivia Fernández Blazquez
MASTERCLASS JOHN STOWELL
Curso de interpretación vocal 2022
FINAL DEL X CONCURSO DE INTERPRETACIÓN SOLISTA CON LA OSG
Masterclass Frauta Francisco López
TFE CONTRABAJO
TFE VIOLONCHELO
TFE PIANO
TFE CLARINETE
TFE VIOLÍN
TFE PIANO
TFE PIANO
TFE COMPOSICIÓN
TFE PEDAGOGÍA
TFE JAZZ TROMPETA
TFE PERCUSIÓN
TFE SAXOFÓN
TFE PIANO
TFE FLAUTA
TFE FAGOT
TFE FLAUTA
TFE FLAUTA
TFE JAZZ TROMBÓN
TFE JAZZ BATERÍA
TFE JAZZ TROMBÓN
NOITE ABERTA – PAZO DE MARIÑÁN
TFE JAZZ SAXOFÓN
TFE OBOE
TFE JAZZ GUITARRA
Diseño Web GVT GALLEGA S.L © 2021. All Rights Reserved