Departamentos

Fernando Fraga   

Xefe de Departamento

LE FRIEC, BLEUENN

Xefe de Departamento

Mª TERESA BÁRBARA CRIADO 

Xefe de Departamento

 

PROFESORADO:

Mª TERESA BÁRBARA, NOA OUTOMURO GONZÁLEZ

Mª PAZ PITA

Xefe de Departamento

PROFESORADO:

JOSÉ BALDOMIR FERNÁNDEZ, ANTONIO PEÑA    

Mª PAZ PITA    

JULIÁN RODRÍGUEZ PATRICIA SÁNCHEZ,

MARIO SEOANE   

ESPAZO DO DEPARTAMENTO

DIEGO SEGADE

Xefe de Departamento

VIOLÍN: ANA ÁVALOSBEATRIZ RODRÍGUEZ, ÁNGEL R. LOZANO

VIOLADIEGO SEGADE

VIOLONCELOCAROLINA LANDRISCINI   

HECTOR E. SANTOS 

CONTRABAIXONEREA CASANOVA   

ESPAZO DO DEPARTAMENTO

FERNANDO LÓPEZ BRIONES

Xefe de Departamento

PROFESORADO:

FERNANDO LÓPEZ BRIONES, FERNANDO VÁZQUEZ ARIAS

EULOGIO GARCÍA

Xefe de Departamento

PROFESORADO:

FRANCISCO J. EIRAS TOJO

RODOLFO GARCÍA  

EULOGIO ALBALAT

MATILDE RUBIO

Xefe de Departamento

PROFESORADO:

PILAR CANCIO, PABLO GALDO, LETICIA PRESA, MATILDE RUBIO, PABLO SABIO, NOEMÍ SALOMÓN

MARCELINO GALÁN

Xefe de Departamento

BATERÍAFERNANDO LLORCA, BAIXO ELÉCTRICOJOAQUÍN L. GARCÍA, 

CONTRABAIXO: ÍÑIGO AZURMENDI, GUITARRAMARCELINO GALÁN   

PIANOALBERTO M. CONDE   

SAXOFÓNROBERTO SOMOZA   

TROMBÓNTRAUGOTT G. GRASER, TROMPETAHANSEL LUIS DÍEZ   

Acto conmemorativo da primeira promoción de licenciados da especialidade de JAZZ 

Comunicado da Consellería de Educación

SERGIO AÑÓN

Xefe de Departamento

PROFESORADO:

SERGIO AÑÓN, JOSÉ CRISANTO GÁNDARA, PABLO RUIBAL

JESÚS COELLO

Xefe de Departamento

Xefe de Departamento: ADRIANA GARCÍA

 
PROFESORADO:
 
ADRIANA GARCÍA, TOMÁS SÁNCHEZ
 

PILAR GARCÍA

Xefe de Departamento

PROFESORADO:

PILAR GARCÍA   

LUIS MIGUEL SOBREVELA

ENRIQUE LÓPEZ

Xefe de Departamento

 

PROFESORADO:

JAVIER ARES   

ROSA Mª GARCÍA

ENRIQUE LÓPEZ

 JULIO MOURENZA   

ELISA TIMIRAOS

JOSÉ MANUEL YÁÑEZ

 

ACTIVIDADES DEPARTAMENTO PIANO

PRUEBA DE ACCESO GRADO SUPERIOR (+INFO)

JORGE BRIONES

Xefe de Departamento

 PROFESORADO:

RICARDO BLANCO   

 JORGE BRIONES, TERESA BRETAL MARTÍNEZ, LORENZO DE LOS SANTOS, LAURA Mª DÍAZ, PEDRO FERNÁNDEZ, PABLO JUAN FERREÑO, ALICIA GONZÁLEZ, GABRIEL LÓPEZ

ISMAEL VAQUERO

Xefe de Departamento

CLARINETE: UXÍA BOLAÑOMARTA SANCHO

 

FAGOT: ALEJANDRA RIVERA

 

FRAUTAJULIO CABO, CÉSAR CONCHEIRO, 

 

OBOEISMAEL VAQUERO

SAXOFÓNPABLO COELLO    
 
NARCISO PILLO   

IAGO RÍOS

Xefe de Departamento

 

TROMBÓNARTURO CENTELLES, IAGO RÍOS   

TROMPA: AÍDA LOZANO

TROMPETAGONZALO SÁNCHEZ   

ANDRÉS VALES

 

TUBA: NICOLÁS PORTAS RICOY

Mª PAZ PITA

Coordinadora da Sección Bilingüe

PROFESORADO DA SECCIÓN: JORGE BRIONESNEREA CASANOVA, LORENZO DE LOS SANTOS, LAURA Mª DÍAZ, PABLO GALDO, ROSA Mª GARCÍA, TRAUGOTT GRASER, CLARA GROBA, CAROLINA LANDRISCINI, ALICIA PERMUY, Mª PAZ PITA, BEATRIZ RODRÍGUEZ,  PATRICIA SÁNCHEZ  

LORENZO DE LOS SANTOS

Coordinador da Sección Bilingüe

PROFESORADO DA SECCIÓN: TRAUGOTT GRASER, JULIO MOURENZA, LORENZO DE LOS SANTOS, ANDRÉS VALES
Conservatorio Superior de Música da Coruña
 
981141295 

Diseño Web GVT GALLEGA S.L © 2021. All Rights Reserved